Krem o smaku malinowym Malinowelove CD, 350 g
Krem o smaku malinowym Malinowelove CD, 350 g
CD MalinoweLove krem o smaku białej czekolady z malinami bez dodatku cukru, bez oleju palmowego, nie zawiera zagęstników, stabilizatorów ani konserwantów, jest wprost idealny na kanapkę oraz do stosowania jako dodatek do np naleśników lub gofrów, jako dodatek do deserów, gofrów, naleśników, nadaje się też do głębokiego mrożenia oraz lekkiego zapiekania wewnątrz ciast albo po prostu jako słodka nagroda wyjadana łyżeczką prosto ze słoika :)
Nowy smak - białoczekoladowa & malinowa pyszność w kremowej słodkiej formie o nieskończonej gładkości i bez dodatku cukru to krem o smaku białej czekolady z intensywną nutą mlecznej, śmietankowej i waniliowej słodyczy podkręconej owocowymi nutami soczystej maliny, bez dodatku cukru - słodzony stewią i maltitolem idealnie jedwabisty, kremowy, perfekcyjnie słodki krem to doskonała alternatywa dla białej czekolady z cukrem.
Składniki:
substancja słodząca (maltitole, glikozydy stewiolowe), tłuszcze roślinne (shea, rzepakowy), mleko pełne w proszku, skrobia kukurydziana, mleko odtłuszczone w proszku, aromaty, emulgator: lecytyny słonecznikowe.
Wartość odżywcza w 100g:
Wartość energetyczna 2189,70 kJ/ 523 kcal
Tluszcz 41 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 12 g
Węglowodany 54 g
w tym cukry 4,80 g
w tym poliole 35,30 g
Białko 3,20 g
Błonnik 0,50 g
Sól 0,1 g
Alergeny:
Produkt może zawierać orzechy, mleko, soję, zboża zawierające gluten.
Sposób przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej (18- 22 °C)
Producent:
CD S.A.
ul. Krucza 16/22
00-526 Warszawa